Menü

Hakkımda

16.11.2015

1976 Yılında Denizli’de doğdu. İlk-Orta-Lise eğitimini Denizli’de tamamladı. Lisede, Kültür ve Turizm Bakanlığının açtığı liseler arası turizm konulu tiyatro yarışmasında kendi yazıp oynadığı kısa skeç ile il birincisi, şehirler arasında yapılan Türkiye derecelerinde de ilk beş eser arasında finale kalma başarısını göstermiştir.

Türkiye çocuk Dergisi’nin Hayvan Sevgisi konulu açtığı yarışmada ise Garip adlı hikayesi ile ikincilik ödülünü almıştır.

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler bölümünü, babasının arzusu ile okuyup tamamlamıştır.

2012 senesinde tekrar üniversite sınavlarına girerek, Anadolu Üniversitesi Medya ve İlişkiler Bölümünü kazanmış , okulu bitirdikten sonra hayalinin ilk aşaması olan AB_I HAYAT & HAYAT PINARINDAN DAMLALAR isimli ilk kişisel Gelişim kitabını, okuyucularına sunmuştur. 2008 senesinden bu yana çeşitli dergi ve yayın kuruluşlarında köşe yazarlığı yapan yazar, kişisel gelişim alanında çalışmalar yapmaktadır. Şiir ve düz yazı üzerine de çeşitli denemeleri mevcuttur. Başarı ve motivasyon seminerleri ile özellikle öğrencilerin sınav ve ders çalışma yöntemleri hakkında yön verici çalışmalarda bulunmaktadır.

Aile ve toplumsal yapıya verdiği önem sebebi ile köşe yazılarında özellikle bu noktalara değinmekte, kendisine danışanlara da bu konular hakkında yardımcı olmaktadır.

Evli ve iki çocuk annesi olup, halen İstanbul’da ikamet etmektedir.

(0)